پاسیو عنصری جذاب در طراحی داخلی

پاسیو

پاسیو یکی از عناصری است که می‌تواند نقش مهمی در خانه داشته باشد. پاسیو جای خارجی است که می‌تواند فضایی اضافه از ساختمان و بسیار کاربردی باشد.
پاسیو را می‌توانید به دلخواه خود تزیین کنید و با استفاده از برخی عناصر طراحی ، فضایی دلنشین به پاسیو ببخشید. پاسیو مکانی است که می‌توانید بعد از یک خستگی روزانه و فشارها و استرس‌های روزمره به آن پناه ببرید و فارغ از همهمه روز، تجدید قوا کنید و لذت ببرید. پاسیوی خود را می‌توانید با عناصر ساده و لذت‌بخشی تزیین کنید.
یکی از عوامل منطقی در دکوراسیون پاسیو ، نورپردازی مناسب است، می‌توانید نوع پنجره‌ها را طوری در نظر بگیرید که نور طبیعی به درون پاسیو بتابد و فضای داخلی را پرنور کند.
برای تزیین دکوراسیون پاسیو می‌توانید تعبیه حوضی را در گوشه‌ای از پاسیو، بسته به مقیاس و مساحت آن درنظر بگیرید. اگر به فضای سنتی علاقه‌مندید، کاشی‌های آبی و فیروزه‌ای را فراموش نکنید. این رنگ معماری اصیل ایرانی را به نگاهتان می‌رساند. اگر از رنگ‌های شاد لذت می‌برید، می‌توانید از کاشی‌های رنگی استفاده کنید و فضایی گرم و لذت‌بخش و هیجان‌آور به وجود آورید. در پاسیو ، از گل‌ها و گیاهان بهره بگیرید. گل‌ها و گیاهان، زندگی و نفس کشیدن را به شما یادآوری می‌کنند. گل‌ها و گیاهان با ایجاد فضایی تمیز، به شما آرامش می‌بخشند و خستگی روح و جان شما را می‌زدایند. برخی از گیاهان نیازی به نور ندارند و برای محیط پاسیوی شما بسیار مناسبند. همچنین در صورت نبود فضای کافی برای تعبیه حوض می‌توانید از آبنما استفاده کنید. آبنما نیز زیبایی خاصی به فضای شما می‌دهد. صدای آب آرامش را به روح می‌رساند و شما می‌توانید در کنار آن رفع خستگی کنید. اگر فضای سنتی را دوست دارید برای دیزاین پاسیو از صنایع دستی غافل نشوید. با کمی ابتکار، محیطی زیبا و دنج برای خود خلق کنید.

 

مطالب مشابه...

0 افکار در “پاسیو عنصری جذاب در طراحی داخلی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *