نکاتی در طراحی مطب دندان‌پزشکی(قسمت اول)

دندان

اتاق پذیرش، یکی از مهم ترین فضاها در دکوراسیون داخلی به شمار می آید. از نوع دکوراسیون اتاق انتظار، شما و عملکردتان قضاوت می‌شوید. پایان سال، بهترین زمان برای دوباره‌سازی دکوراسیون داخلی است بسیاری از ما به چیزهای کوچکی که در اطرافمان هستند توجه نمی‌کنیم، در صورتی که این چیزها از نگاه مراجعان دور نمی‌مانند. مجله‌های قدیمی، دیوارهای رنگ و رو رفته، آثار هنری صدمه دیده ، پوسترهای  بدنما و…   . آیا به دنبال کسی هستید که به شما صادقانه ایده‌ای توصیه کند؟ ما ۵ ایده به شما پیشنهاد می‌کنیم.

۱- رنگ‌ها خلق و خو  را  تغییر می دهند :

یکی از سریع‌ترین رنگ‌ها برای دیوارها،  رنگ سفید است. سریع و کم‌هزینه، اما با رنگ سفید برای اتاق پذیرش خداحافظی کنید. انتخاب رنگ‌ها باعث جذب یا دفع بیماران می‌شود، از رنگ‌های گرم، خنثی و جذاب برای دکوراسیون مطب دندان‌پزشکی استفاده کنید. رنگ‌ها حال و هوای خاصی به دفتر کارتان می‌بخشند.

۲- موسیقی روح را نوازش می دهد:

از موسیقی ملایم و بی‌کلام استفاده کنید. موسیقی روح را نوازش می‌دهد و باعث تسکین درد و آرامش می‌شود. موسیقی سبب ترشح هورمون در ذهن می‌شود و آن را به آرامش می‌رساند.  موسیقی بر رفتار و خلق و خوی کارمندان شما نیز تاثیر می‌گذارد و خلق آن ها را بهبود می‌بخشد.

 

برچسب ها

مطالب مشابه...

0 افکار در “نکاتی در طراحی مطب دندان‌پزشکی(قسمت اول)”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *