نکاتی در طراحی مطب دندانپزشکی (قسمت دوم)

دندان5

در قسمت پیشین درخصوص دکوراسیون اتاق پذیرش دندان‌پزشکی، توصیه‌هایی ارائه کردیم. در این قسمت به سه توصیه دیگر اشاره می‌کنیم:
۳- دیوارها را با آثار هنری به رنگ ملایم یا عکس‌هایی که با دکوراسیون داخلی‌تان هماهنگ است بیارایید. از زدن پوسترهای بی‌دوام  بر روی دیوار که رنگشان به مرور می‌رود، پرهیز کنید . از نقاشی‌های هنری استفاده کنید. از نقاشی های رنگ روغن ، پاستل ، تابلوهای شیشه ای رنگی و چوبی های کنده کاری شده . سعی کنید دکوراسیون داخلی مکان کارتان، بازنمودی از شخصیت شما باشد. در طراحی مطب دندانپزشکی ٰ،سعی کنید تا حد امکان به هرچه علاقه دارید،  آن را در دکوراسیون داخلی تان به کار ببرید تا شخصیت درونی‌تان را نشان دهد. اجازه دهید تزیین و چیدمان و طراحی مطب دندانپزشکی تان ، درخششی از درون و شخصیت حقیقی شما باشد .
۴- مطب را با گل‌ها و گیاهان آذین کنید. مطالعات نشان داده است که گیاهان احساس شور و شعف را در انسان برمی‌انگیزند و روح را به پرواز در می آورند.  از گل‌ها و گیاهانتان مراقبت کنید. گل‌ها انرژی مثبت را به فضا می‌پراکنند.
۵- برای بیماران خود امکانات رفاهی فراهم کنید. اجازه دهید بیماران اطمینان حاصل کنند که شما به آن ها احترام می گذارید . آب‌سردکن، جالباسی، دستمال کاغذی، یک‌سری مجلات و روزنامه‌های به روز ، می توانند نیازهای اولیه بیماران شما را در طراحی مطب دندانپزشکی فراهم کند . به بیمارانتان احترام بگذارید.

برچسب ها

مطالب مشابه...

0 افکار در “نکاتی در طراحی مطب دندانپزشکی (قسمت دوم)”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *