مدل تختخواب های مدرن

مدل تختخواب های مدرن

تختخواب های سکویی به تختخواب های کابین دار نیز معروفند. این تختخواب ها انواع به روزی از تخت های سنتی هستند و چند ویژگی کلیدی دارند. یکی از این ویژگی ها ساختار خود تخت است. این نوع تختخواب دارای قابی محکم و افقی است وعموما به شکل مستطیل می باشد.این نوع تختخواب اغلب دارای کفه ای حصیری شکل است که تشک را نگه می دارد.این امکان علاوه بر نگهداری تشک تهویه تختخواب را نیز فراهم می کند.

مدل تختخواب های مدرن
در شکل فوق تختخوابی با قاب مستطیلی و چوبی می بینیم که قاب زنگاری زیبایی دارد.
مواد مختلفی برای ساخت این تختخواب ها استفاده می گردد اما اغلب آن ها از چوب ، فلز و انواع مختلفی از بامبو و چرم ساخته می شوند. نکته جالبی که در مورد این وسایل وجود دارد این است که اغلب طراحی ساده ای دارند.به دلیل حذف قسمت بالا و پایین تخت ها معمول در این نوع این وسایل کم جا تر هستند و در عین حال می توانند امکاناتی را همراه خود داشته باشند.

این تخت به خاطر فریمی که دارد روان به نظر می آید.

یک تخت پلت فرم با طراحی هنری که در عکس فوق می بینید

تخت پلت فرم ساده که به راحتی با طراحی دکوراسیون داخلی خانه هماهنگ می شود.


تخت پلت فرم که شامل صفحه بالایی نیز می شود.

انواع غیرمعمولی از تخت پلت فرم که با پالت ها چوبی ساخته شده است.


تضاد بین پایه چوبی و محکم تخت با روتختی های ساده آن بسیار چشمگیر است.
دیزاین تخت های سکویی (پلت فرم ) معمولا هنری و ساده است.یکی از ویژگی های این نوع تختخواب خطوط صاف و ساده به کاررفته در طراحی آن هاست. بعضی از انواع تخت های پلت فرم دارای کشو و یا محفظه های نگهداری زیرین می باشند. این محفظه های ساخته شده موجب می شود تا تخت جمع تر و کوچک تر به نظر بیاید.اما نگاهی به انواع مختلف تخت های پلت فرم در طراحی داخلی نحوه جور شدن آن با دکوراسیون منزل را به مانشان می دهد.

برچسب ها

مطالب مشابه...

0 افکار در “مدل تختخواب های مدرن”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *