لامپ ادیسون

لامپ ادیسونی

چراغ های آویز کوچک که به خانه های شما جذابیت می دهد

مدل و شکلی که از لامپ ها و چراغ ها در منزل استفاده می کنید تاثیر زیادی در دکور خانه شما دارد. نوع نصب لامپ ها در خانه در مورد شما چیزهای زیادی را روشن می کند.به طور مثال لوستر های بزرگ نشان دهنده آدم هایی هستند که قدرت زیادی می طلبند و می خواهند در چشم باشند. اما لامپ های آویز کوچک چه چیزهایی را در مورد یک شخص می گوید؟ این لامپ ها ممکن است نشان از این دهد که شما به تغییرات ناگهانی علاقمندید و از داشتن وسایل کوچک و با مزه لذت می برید، و یا حتی این که به جزییات اهمیت زیادی می دهید. البته طراحی و دیزاین این آویزها خیلی مهم هستند:

لامپ ادیسون

چیزی که در مورد این لامپ ادیسونی جذاب و خاص هست این است که می توان آن ها را با سایر لامپ ها و یا لوسترهای کوچک در محیط در هم آمیخت تا فضای جذابی را به دست بدهد. آویزهایی که در شکل فوق می بینید ظاهری شبیه و نزدیک به هم دارند و این امکان هماهنگ کردن آنها را فراهم می کند.

لامپ دکوری

بعضی از این آویزها در مقایسه با سایرین کوچک هستند وعلیرغم کوچکی می توانندتاثیر زیادی در محیط بگذارند.به طور مثال همانطور که در آویزهای فوق می بینید طراحی شیک و فرم های هندسی این آویزهای زیبایی زیادی به محیط داده است.این طرح ها در نگاه اول شکل الماس را به ذهن می آورند و این حتی در زمان خاموش بودن چراغ ها نیز به فضا زیبایی می بخشد.

لامپ دکوری

بعضی از لامپ ادیسون را میتوان به صورت دسته ای به کار برد. در عکس بالا دسته ای از این آویزها را می بینید که به شکل کره هستند و تنوع گوناگون آن ها از لحاظ رنگ و سایز باعث زیبایی آن ها شده است.این گره ها شبیه به سیاره هایی هستند که شما با یک دیزاین مناسب می توانید با آن ها یک سیستم سیاره ای زیبا را بسازید.

لامپ ادیسونی

راه های بسیاری وجود دارند که شما بتوانید دسته ای از لامپ ادیسون را به نمایش بگذارید. به جای این که آویزها را به صورت دسته ای به کارببرید می توانید آن ها را در فضایی وسیع در خانه به صورت پراکنده آویزان کنید و بدین طریق محیطی دلچسب و با هارمونی در منزل خود به وجود آورید. یا شاید بخواهید همانطور که در عکس می بینید بخشی از فضای خانه را با لامپ های ادیسونی تزیینی و آویز روشن نمایید.

چراغ ادیسونی

در عکس فوق دو نوع از چراغ های آویز را می بینید که به صورت جفتی با هم استفاده شده اند. این آویزها ظاهری مدرن و امروزی دارند که دیزاین خانه را شیک و فضا را هنری می کنند. این آویزها در رنگ ها و شکل های متنوع و برای انتخاب های وسیعی وجود دارند.

لامپ دکوری

هر دو نوع چراغ های آویز که در این محل استفاده شده اند طراحی ساده و عمودی دارند. این آویزها حباب های سیلیکونی دارند که ظاهری سرزنده و شاد به آن ها می دهد، مخصوصا زمانی که به رنگ های شاد نیز باشند. لامپ ادیسونی که در سمت راست می بینید با فرم دایره ای که از شیشه مات ساخته شده قظره آب را به ذهن متبادر می کند.

gazing-at-the-ocean-mini-pendant-lights-arianparax

با یک طراحی سرزنده و شیک این آویزها بخشی از زندگی مدرن در خانه می شوند. این چراغ های رومیزی اشکالی زیبا وبرازنده دارند و چباب های آن ها شبیه دامن مجسمه می باشد،در حالی که قسمت های رنگی بالای آن ها پیکره مجسمه را تشکیل می دهد.

favourite-things-mini-pendant-light-arianparax

آویزهای چراغی که در تصویر بالا می بینید با وسایل دلخواه و بسیار کوچک دکوری تزیین شده اند. این وسایل دکوری کوچک همچنین می توانند در حباب چراغ قرار بگیرند.این راهی بسیار ساده و شیک برای طراحی داخلی اتاق شما به شیوه خودتان است و به شما امکان این را می دهد که هر زمان خواستید تغییر دکوراسیون بدهید.

studio-cheha-bulbing-mini-pendants-arianparax

مجموعه ای از حباب های فوق که در شکل می بینیدبسیار زیبا وغیرقابل پیش هستند. این حباب ها طراحی دوبعدی بسیار هیجان انگیزی دارند.مفهوم این حباب ها ویژگی های غیر معمولی را به فضا می دهد.
لامپ ادیسون
تک تک آویزهایی که در عکس فوق می بینید حرفی برای گفتن دارند.این نوع لامپ ادیسون را می توان به شیوه های متنوع و جذابی با هم ترکیب کرد. این شاهکار دست ساز در رنگ های متنوع و شکل های چشم گیر در دسترس قرار دارد.آن ها را می توانید به صورت تکی و یا دسته ای برای دیزاین فضای مورد نظر خوداستفاده نمایید.

این حباب ها در هفترنگ مختلف طرحی شبیه به لامپ دارند و بسیار زیبا هستند.این ها شکل بسیار ساده ایدارند که از یک حباب دست ساز و سر آلومینیومی ساخته شده اند. مثل انواع دیگر از لامپ ادیسون این آویزها نیز با ترکیب با همبه فضا زیبایی زیادی می بخشند.

artemide-stab-ligh-from-arik-levy-arianparax

این آویزها هم به صورت تکی و هم به صورت لوستر می باشند.حباب های این آویزها به شکل مجسمه هایی است که فرم ها و رنگ های متنوعی دارند.رنگ حباب با سیمی که از آن آویزان می شود هماهنگ می گردد و یا می تواند سیاه ساده باشد تا در ترکیب با حباب تضادی زیبا را پدید آورد.

برچسب ها

مطالب مشابه...

0 افکار در “لامپ ادیسون”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *