رنگ سبز در دکوراسیون آشپزخانه

کابینت آشپزخانه

“جایگزینی رنگ سبز به جای سفید در دکوراسیون آشپزخانه برای فضایی طبیعی تر”

آشپزخانه های سفید هنوز در صدر محبوب ترین طراحی های آشپزخانه قرار دارند اما این روزها رنگ جدیدی به لیست انتخاب دکوراسیون آشپزخانه اضافه شده. رنگ سبز کم کم جزئی از دیوار، پنل بالای اجاق گاز و حتی کابینت آشپزخانه شده. این رنگ در سایه و تناژهای مختلفی از سبز روشن و لطیف گرفته تا پرانرژی و تند استفاده می شود. در تصاویر زیر این رنگ را بهتر بشناسید و طراحی آشپزخانه هایی را ببینید که رنگ سبز در آن ها مهم و حیاتی است. آشپزخانه های کاملا سفید سال های سال است که در صدر لیست قرار دارند، رنگ طوسی هم چشم انداز مثبتی دارد.

کابینت آشپزخانه

در طراحی آشپزخانه زیر که می بینید رنگ سبز روشن و کمرنگ در کابینت ها استفاده شده. ترکیب آن با دیوار و سطح رویی سفید، حسی آرامش بخش می دهد. قفسه ها و صندلی های چوبی المان های ارگانیک دیگری هستند که در کنار گلدان و گیاهان سبز سراسر آشپزخانه، محیطی طبیعی و زمینی را به وجود می آورند.

کابینت سفید

کابینت های سفید، ظرفشویی به رنگ سبز روشن، صورتی و زرد، همگی به دیوارهای سبز کمرنگ جلوه دیگری می دهند. برخلاف آشپزخانه قبلی، این تصویر نمادی از یک آشپزخانه روستایی و غیرشهری است.

کابینت

اگر طرفدار سبز تند نیستید، این ته رنگ سبز را روی کابینت های آشپزخانه امتحان کنید، رنگی که به تازگی وارد ترکیبات دکوراسیون آشپزخانه شده. شاید در یک نظر کابینت ها به نظر طوسی یا بژ بیایند اما ته رنگی از سبز دارند. رنگ سبز این کابینت ها متمایل به طوسی است. یا شاید هم رنگ طوسی دارند که متمایل به سبز است. در هر صورت هر ۲ رنگ در کابینت های این آشپزخانه دیده می شوند.

کابینت آشپزخانه

برچسب ها

مطالب مشابه...

0 افکار در “رنگ سبز در دکوراسیون آشپزخانه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *