دکوراسیون منزل خال خالی

“طرح خال خالی فقط مخصوص کودکان نیست”

دکوراسیون منزل خال خالی به هیچ عنوان بچه گانه نیست. اما همیشه در وسایل کودکان استفاده می شود به همین دلیل همه خجالت می کشند از این طرح در محیط های بزرگانه و حرفه ای استفاده کنند. صریحانه، بسیاری از ما بزرگ تر ها نیاز داریم کمی موج و هیجان جوانی در خانه راه بیاندازیم. به کمک این ۱۰ راهکار از طرح های خال خالی غیر کودکانه و مهار شده در طراحی داخلی منزل خود استفاده کنید تا فضا یک کمی غیررسمی شود.

۱-اگر می خواهید وسایل طرح دار شما لطیف و ظریف به نظر بیاید، یک پارچه لوکس و تجملاتی انتخاب کنید. دیگر وسایل کلاسیک این اتاق مثل لوستر کریستالی، پرده های ابریشم سفارشی و آثار هنری سنتی باعث می شوند رویه مخمل و خال خالی صندلی های غذاخوری، بدون از بین بردن دکوراسیون سطح بالای این اتاق، آن را معاصر جلوه بدهد.

contemporary-dining-room-arianparax

۲-مبلمان یا میز تیره رنگ یا کهنه کار شده با طرح خال خالی تو رفته یا لیزری در اندازه های مختلف، این طرح را تازه و مدرن نگه می دارند. خطوط مینیمال این گنجه که در مقابل دیوار و المان های طبیعی و روستایی این اتاق قرار گرفته فضا را زنده و جوان نشان می دهد. طراحی و ساخت این وسیله با هدف تقلید محفظه های نوری که در سالن تئاتر نور را پخش می کنند انجام شده.

دیوار آجری

۳-پیش به سوی خنثی. هرچه فاصله بین نقاط بیشتر باشد، طرح مدرن تر خواهد شد. اگر می خواهید این دایره های با فاصله زیادی بچه گانه نشوند، از طرح های رنگارنگی که در پالت خنثی رنگ ها می یابید صرف نظر کنید.
۴- رنگین کمان مهارشده. اگر تصمیم گرفتید از ترکیب رنگارنگ استفاده کنید، سعی کنید کل طرح را به یک قاب محدود کنید به جای کل سطح یک دیوار. خطوط منظم و یکدست طرح خال خالی که در زیر می بینید آن را با دیگر وسایل دکوری مینیمال فضا هماهنگ کرده.

دیوار طرح دار

۵- تضاد در اتاق خواب. پس زمینه روشن و سفید بالش های خال خالی روی تخت در مقابل سرتخت چوبی و تیره و ضخیمی که می بینید تضاد جالبی دارند، این تضاد در مقایسه با دیگر اتاق خواب هایی که معمولا دیوار و روتختی یکرنگ و تکراری دارند شجاعانه، تازه و جذاب است. استفاده از طرح خال خالی به عنوان پس زمینه برای رنگ و طرح های نامحسوس ایده ای زیرکانه در طراحی داخلی این اتاق است. اندازه آن ها در فضای کلی اتاق اهمیت دارد اما محل قرار گرفتن و تقریبا مخفی بودن آن ها کمک می کند که جدیت دکوراسیون اتاق خواب را در دست نگیرند.

transitional-bedroom-arianparax

۶- سوپراستار فضاهای کوچک. کاغذدیواری خال خالی برای راهروی ورودی، اتاق غذاخوری یا حمام و توالت ایده ای عالی است. وقتی پرده یا رومبلی های یک اتاق کوچک و کمجا جای مانوور زیادی ندارند، می توان با تصویر گرافیک دیواری آن را متحول کرد. طرح خال خالی به خصوص طرحی که دایره های آن فاصله زیادی ندارند مثل کاغذدیواری نمونه ای که در تصویر می بینید، تاثیر نامحسوسی دارند. به عنوان یک طرح خیلی به چشم نمی آید اما سازگاری با آن راحت است و از یک دیوار لخت بهتر است.

دکوراسیون منزل خال خالی
۷- تک و تنها. نیمکتی که در این آشپزخانه می بینید با پارچه خال خالی رودوزی شده و به میزان مناسب جلب توجه می کند. چون تنها وسیله پارچه دوزی شده در این اتاق است، هر پارچه دیگری هم مناسب می بود، اما خال خالی های کم فاصله و ریز فضا را کلاسیک کرده و توی چشم نمی زنند.

traditional-dining-room-arianparax

۸- تناسب رنگ ها. برای افراد بیزار از طرح که اجسام تک رنگ را به مجموعه ای از طرح ها و نقش های مختلف ترجیح می دهند، گزینه ای بهتر از طرح خال خالی وجود ندارد. در تصویر زیر پرده و رومبلی های دایره دار رنگ محیط را به دست گرفته اند. با همکاری قالی و کوسن ها، رنگ های هماهنگ باعث شده اند تابلوی نقاشی در مرکز توجه باشد.

دکوراسیون داخلی
۹- تزئین لطیف اتاق کودک. پتوی Hermes و تابلوی زرافه هماهنگی زیبایی با کاغذدیواری خال خالی سفید-قهوه ای (اسپرسو) موقر دارد. این اتاق کودک می تواند به راحتی به جای اتاق کار هم استفاده شود. به جای رنگ های تند و اصلی، از رنگ های متین و ترکیبی استفاده شده که باعث می شود هر وسیله ای در این اتاق از لوس بودن به دور بماند.

دکوراسیون خال خالی
۱۰- زیبایی کاملا نامحسوس. اگر هنوز قانع نشدید که دکوراسیون منزل خال خالی در محیط های رسمی، بزرگانه و صاحب سبک قابل استفاده است، این اتاق نشیمن در فلوریدا را ببینید. پرده توری با طرح خال خالی نامحسوس که تا زمین کشیده شده، سر سوزن شیطنت به دکوراسیون داخلی سنتی این نشمین اضافه کرده.

contemporary-living-room5-arianparax

مطالب مشابه...

0 افکار در “دکوراسیون منزل خال خالی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *