دکوراسیون داخلی منزل مدرن

دکوراسیون داخلی منزل مدرن

دکوراسیون داخلی منزل مدرن و  آسوده

 این که از خود بپرسید چه می خواهید داشته باشید مثل این است بپرسید چگونه دوست دارید زندگی کنید-ماری کاندو
مثل تعداد زیادی از آدم ها،زندگی من نیز تلاشی همیشگی بین خوب به نظر آمدن و راحتی است و بیشتر اوقات این دو مقوله با هم در زندگی پیش نمی آید.آیا این بدان معنی است کهما باید بین یکی از این دو انتخاب نماییم؟ من فکر نمی کنم که این گونه باشد.در زیر چند نکته برایتان می آوریم تا بتوانید با دکوراسیون داخلی منزل مدرن زندگی آسوده ای داشته باشید:
همه صندلی ها لزوما برای نشستن نیستند، باور من بر این است که هرچیزی که برای نشستن در خانه خود انتخاب می کنید باید راحت باشد اما این بدان معنا نیست که نتوان از صندلی به عنوان یک وسیله دکوری و یا مجسمه در خانه استفاده کرد. البته باید بدانید که بسیاری از صندلی ها که طراحی مدرن دارند نیز بسیار راحت هستند.صندلی های Brno را بسیار دوست دارم و یکی از راحت ترین صندلی هایی است که در تمام عمرم دیده ام.

دکوراسیون داخلی منزل مدرن

البته مسئله ای که وجود دارد این است که شما نباید اصول اولیه طراحی داخلی خانه را به فراموشی بسپارید. یکی از راه های قدیمی در گرم کردن فضای خانه و دیزاین آن استفاده از پارچه و الگو های متنوع در طراحی است. این کار باعث چشم گیری فضا شده و اگر بتوانید از قالیچه ای استفاده کنید که از بافت خز و یا پشم درست شده می توانید زیبایی اتاق را دوچندان کنید.

موکت مدرن
اتاق های مدرن لزوما فضاهای مذهبی و معنوی ندارند، اضافه کردن جزییاتی در دیزاین مثل محافظ پنجره ها،بالش ها، قالیچه ها و لامپ ها می تواند آسایش فضای زندگی شما را افزایش بدهد بدون این که باعث کاهش مدرنیته آن بشود.

خانه مدرن
به نورپردازی فکر کنید،و سعی کنیدترکیبی از انواع مختلف نورها در فضا داشته باشید. نورهای سرد را با نورهای گرم ترکیب کرده و به نتایج جالبی برسید.این ترکیب کردن به شما امکان می دهد تا فضای دلپذیرتری  داشته باشید.

 آسایش در محل زندگی برای افراد مختلف به شکل های متفاوتی تعریف می شود اما وقتی به گذشته می اندیشم می بینم که چیزهایی که من فکرمی کردم آسایش است همهن چیزهایی است که مردم صادقانه از محل زندگی خود تعریف می کردند.

321245-6
آسایش و مدرن بودند بهتر است هرگز به شکل دو طرفه نباشند،چرا که هرکدام وجوه متفاوتی از طراحی داخلی خانه را نشان می دهند. یکی از آن ها به جنبه زیبایی شناسی و دیگری به احساسی که از فضا داریم اشاره می کند.ترکیب هر دوی این ویژگی ها به دیزاین اتاقی می انجامد که ظاهری بسیار خوب دارد و شما هرگز نمی خواهید آن را ترک کنید.

برچسب ها

مطالب مشابه...

يك ديدگاه “دکوراسیون داخلی منزل مدرن”

  1. شکوه گفت:

    سلام مشاوره هم میدین؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *