دکوراسیون حمام با چوب

حمام لوکس

“روش های استفاده از چوب در دکوراسیون حمام”

در گذشته ایده کفپوش چوبی یا پوشاندن سطوح با چوب در دکوراسیون حمام ها، با مخالفت روبرو می شد. اما رنگ های مدرن، بتونه کاری های مدرن و سیستم های تهویه فوق پیشرفته به شما کمک می کنند فضای خصوصی خود را با طرح و رنگ های مختلفی از چوب آرایش کنید. از این ایده ها الهام بگیرید.
کمی روستایی : در یک خانه قدیمی و نورگیر، می توانید بدون غرق شدن در دنیای طبیعت، از المان های چوبی استفاده کنید. در این حمامی که در زیر می بینید اسکلت خود خانه از چوب ساخته شده مثل پنل وان و صندلی، و تعادلی عالی بین معاصر و سنتی ایجاد کرده اند.

دکوراسیون حمام

تسمه ای از چوب دانه. آیا هنوز هم می ترسید در محیطی نمناک از چوب استفاده کنید؟ دیگر نترسید، کمدهای عریض با روکش چوب این حمام تاریک و زاویه دار را روشن کرده اند، اما تماس کمی با آب دارند. یک ترکیب دوست داشتنی از مواد مختلف.

دکوراسیون حمام

یک سبک قدیمی محبوب را زنده کنید. نصب پنل به روش کام و زبانه، روشی قدیمی و ثابت شده است که باعث می شود دیوارهای حمام بتوانند لوله ها را مخفی کنند. اگر این گزینه کاربردی را امتحان کردید، می توانید با اعمال رنگ های مد روز و جدیدتر، پنل ها را زنده کنید. در این فصل رنگ طوسی محبوبیت زیادی پیدا کرده.

خطوط مدرن. این پنل های افقی براق، عمق و اصالت به روزی به این در و دیوارها می دهند. چوب تیره رنگ برای به اوج رساندن جذابیت خود نیاز به نور کافی و مناسب دارد.

دکوراسیون حمام با چوب

سبک طراحی داخلی سونا را بدزدید. در این حمام مانند سونا یا حمام بخار یک نیمکت چوبی تخته ای قرار داده شده، این تم چوبی سپس به شکل یک طاق گیرا و جذاب در راستای پنل وان و بالای آبگیر ادامه پیدا کرده. این سبک فضا را دلباز و متمول می کند.

عکس حمام

 

با واگن قطار ابراز احساسات کنید. کف، نیمکت و کنسول این حمام برای ما یادآور حس دلپذیر و رضایت بخش واگن های تختخواب دار قطار است که از چوب بازیافتی ساخته می شوند، ولی با جلایی براق تر. با نگهداری مناسب تخته چوب های محکم و ضخیم می توانند بدون لکه دار شدن یا خش برداشتن زیبایی خود را به دست بیاورند. البته در دکوراسیون حمام برای نقاطی که با پای خیس تماس بسیار دارد، به جای چوب از کاشی با چیدمان و برش های مشابه چوب ها استفاده شده.

حمام لوکس

با فلز ترکیب کنید. در این حمام چوب و فلز طوری با هم ترکیب شده اند که با سبک و ظاهر کُنده چوب تبدیل شده و محکم همخوانی داشته باشد. نوارهای فلزی رنگ و رو رفته ای که روی تخته های چوبی کهنه نصب شده اند، در اتاق یا سوئیتی که هم ارتفاع دوش نباشد هم چشمگیر می شود.

دیزاین حمام

 

از تاریکی نترسید. دیوار منحنی این حمام-سونا تم چوبی اتاق را تعیین می کند : نرم، تیره، غنی. قفسه و کمدهای بالای آبگیرها هم با همین چوب ساخته شده اند، و فضا را کاملا لوکس و غیر روستایی نشان می دهند.

دورتادور. توالتی که دیوارهای آن از روکش چوب درست شده اند و مغز زیبای چوب را نمایش می دهند، می تواند یک سبک چوبی جالب داشته باشد. کف آن از کاشی پوشیده شده، اما می توانید با پیله گرم رنگ هم کار کنید. قفسه دیواری که بعدا اضافه شده، ضمیمه ای زیباست برای جلوگیری از انتقال حس کابین زیرزمینی.

 

احاطه سینک. استفاده از چوب طویل راهی دلپذیر برای پوشاندن سطح آبگیر این دستشویی است که روی دیوارها هم ادامه دارد. روغن کاری مداوم از سطح چوبی محافظت کرده، و یک سینک عمیق پاشیدگی آب روی چوب را به حداقل می رساند.

 

 

برچسب ها

مطالب مشابه...

0 افکار در “دکوراسیون حمام با چوب”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *