چگونه با جعبه های چوبی دکوراسیون خانه خود را بسازیم

چگونه با جعبه های چوبی دکوراسیون خانه خود را بسازیم

جعبه های چوبی میوه و نوشیدنی معمولا مقاوم و خوش ساخت هستند،این ویژگی امکان استفاده دوباره از آن ها را می دهد پس چه بهتر که در دکوراسیون داخلی خانه بتوان از آن ها بهره برد.راه های زیادی برای استفاده از این جعبه ها در خانه وجود دارد.هر اتاق و مکانی در خانه می تواند از چنین امکانی  بهره مند گردد.در زیر یک به یک آن ها راتوضیح خواهیم داد:

راهرو

 یک راه استفاده از این جعبه ها ساخت جاکفشی در ورودی خانه است.میتوانید این جعبه ها رنگ آمیزی کرده و به عنوان قفسه به دیوار بچسبانید.
برای تبدیل این جعبه ها به جاکفشی می توانید آن ها را چرخانده و افقی روی دیوار بچسبانید.البته باید محکم به دیوار نصب شوند که امکان افتادن آن ها کم شود.
در بالا نموه ای از استفاده دوباره از جعبه ها را می بینید.این  جعبه ها به عنوان جای وسایل در اتاق های دم دستی استفاده شده اند.
از یک جعبه چوبی، تعدادی سیم مسی و وسایل تزیینی استفاده کنید تا کنسول زیبایی برای ورودی خانه خود بسازید.همنین می توانید گلدانی بر روی این کنسول قرار دهید.

colorful-wall-hanging-wine-crates-shoe-storagearianparax

storage-shoes-wine-cratesarianparax

اتاق پذیرایی

 برای ساختن میز کنار مبلی در اتاق نشیمن می توانید از جعبه ها چوبی استفاده کنید.این کار واقعا ساده است.می توانید چهار پایه یا چرخ به آن اضافه کنید.فضای مرکزی آن را به جای جاگلدانی استفاده کنید.

تعدادی از این جعبه ها را می توان تبدیل به قفسه های دیواری کرد. می توانید این جعبه ها را بهم وصل کرده تا جایی که به طرح دلخواه برسید.

با اضافه کردن چرخ به این جعبه ها میتوانید آن را به جعبه های قابل حمل تبدیل نمایید.می توانید به این جعبه ها برچسب زده و وسایل مختلفی در آن نگهداری کرده تا خانه مرتب به نظر بیاید.

این جعبه ها انتخاب فوق العاده ای برای ساخت قفسه های زیر زیر میز هستند.
اتاق خواب

از تعدادی از این جعبه ها در ساخت قفسه ها و یا کشوهای زیر تختی می توان بهره برد.همچنین می توانید برای ساخت فریم تختخواب از این جعبه ها استفاده نمایید. این کار به فضا شکلی روستایی و منحصر بفرد می دهد.

شما می توانید با اضافه کردن دستگیره و چرخ این جعبه ها را تبدیل به محلی برای نگهداری بالش ها و پتوها کرده که قابل جابجایی نیز هستند.
حمام

این جعبه هارا می توان برای ساخت قفسه ها در حمام نیز به کار برد. قفسه هایی که می تواند در آن ها شوینده،حوله و دستمال کاغذی ها را نگاه داشت.

اتاق کار

واضح است که یکی از راه های استفاده از جعبه های چوبی ساخت قفسه های کتاب در اتاق کار است.می توانید این قفسه ها را به موازات دیوار بچینید و یا روی دیوار نصب کنید.

یا می توان چهار جعبه را روی هم نصب کرد و مطابق شکل فوق قفسه ای چهارطبقه ساخت.این قفسه ها می توانند فضایی برای نگهداری کتاب ها و یا وسایل برای شما فراهم کند.

برای  نگهداری و مرتب کردن وسایل روی میز خود نیز می توانید از این جعبه ها استفاده کنید.این جعبه ها می توانند هرجایی در خانه  را منظم کنند.میتوان به این جعبه چرخ هایی افزود که بتوان آن ها را جابجا کرد.

home-office-storage-from-wine-cratesarianparax

diy-bookshelf-from-wooden-cratesarianparax

coffee-table-from-wine-cratesarianparax

corner-wall-wine-cratesarianparax

آشپزخانه

 با این جعبه ها یک محفظه قابل حرکت برای وسایل و شیشه های روی کابینت بسازید. رنگ های جذاب به آن بزنید و در هر قسمت کانتر که به آن نیاز داشتیدآن را بگذارید.
این جعبه ها را می توانید به قفسه های دیواری آشپزخانه تبدیل کنید و وسایل خود را روی آن ها بگذارید. از شیشه های ادویه گرفته تا ابزار موجود در آشپزخانه را می توانید روی آن ها قرار دهید.

rustic-wedding-centerpiece-wine-crates-decorarianparax

painted-crate-with-a-handle-and-castersarianparax

ساده
ساده ترین راه قرار دادن قفسه ها بر روی دیوار نصب کردن آن ها توسط پیچ و قلاب و یا با مقداری طناب است.
نمایش و دکور
این جعبه ها همچنین می توانند به ابزاری جهت نمایش و دکور تبدیل شوند، برای مثال از آن ها جاگلدانی ساخته و بر روی میز از آن ها استفاده نمایید:

اگر مهم نیست و امکان جدا کردن تکه های جعبه را دارید می توانید از آن ها برای ساختن دیوارهای دکوری و جذاب در اتاق ها استفاده نمایید.

برچسب ها

مطالب مشابه...

0 افکار در “چگونه با جعبه های چوبی دکوراسیون خانه خود را بسازیم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *